poniedziałek, 1 listopada 2021

Pracowity ostatni tydzień października

 W tym tygodniu codziennie prowadziliśmy warsztaty upowszechniające realizację projektu.

Rozpoczęliśmy od szkolenia w Publicznej Szkole Podstawowej w Krośnicy. W tej szkole pracuje p. Edyta, która była uczestniczką warsztatów prowadzonych przez trenerów z Newschool, uczestniczyła także w konferencji upowszechniającej realizację projektu i dzielenia się swoimi doświadczeniami z wykorzystania metody Design Thinking. Chcieliśmy p. Edycie podziękować za udział w konferencji i zaprezentowanie przykładów dobrych praktyk zatem nasze szkolenie rozpoczęło się od wręczenia podziękowania-co widać na załączonym zdjęciu. 

W warsztatach wzięło udział całe Grono Pedagogiczne i bardzo aktywnie włączało się we wszelkie aktywności.Uczestnicy pracują z mapą empatii.
We wtorek spotkaliśmy się z Gronem Pedagogicznym w Dytmarowie. Podczas szkolenia uczestnicy między innymi pracowali korzystając z techniki 5xWhy- kreatywne pomysły stworzyły świetną atmosferę szkolenia a na koniec wspólne zdjęcie.W środę odwiedziliśmy nauczycieli w Strzeleczkach, w czwartek w Kątach Opolskich a w piątek w Prudniku a w sobotę konferencja online.Wszędzie wspaniali nauczyciele, świetna atmosfera, pytania o projekt, o techniki towarzyszące DT.
Trudny to był tydzień ale bardzo pozytywny.
Wszystkim bardzo dziękujemy i trzymamy kciuki za upowszechnianie metody Design Thinking w procesie edukacyjnym.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz